Коробки для пляшок оптом

Транспортування напоїв у скляних або глиняних пляшках є досить складним і витратним процесом для виробників, та бізнесів галузі HoReCa. Причиною цьому є крихкість тари, в яку розливають напої.

Проте нерозв'язних проблем не буває — на ринку представлено безліч різних типів коробок для пляшок оптом. Вони забезпечують надійне упакування, що робить транспортування та зберігання більш безпечними та ефективними.

Найпоширенішим варіантом є пластиковий ящик, однак він має безліч власних недоліків, які легко компенсує картонне пакування:

 • Відносна легкість конструкції завдяки властивостям матеріалу;
 • Можливість виготовлення конструкцій нестандартних форм і розмірів: Зазвичай більшість пластикових і дерев'яних ящиків мають фіксовані розміри, визначені конструкцією ливарних / штампувальних матриць;
 • Низька вартість: Виробництво пакування з картону є щонайменше вдвічі економнішим, ніж з пластику;
 • Екологічно чистий матеріал: Після циклу використання картонне пакування може бути повністю перероблене;
 • Амортизуючі вставки: Більшість доступних варіантів картонних коробок мають вбудовані демпферні вставки, що захищають продукцію при перекиданні на бік.

Переваги коробок для пляшок оптом:

Коробки для бутылок оптом

 

 • Надійний захист: коробки для пляшок надають міцність конструкції та додають надійності пакуванню, що запобігає пошкодженням під час транспортування або зберігання. Таким чином, ви можете бути впевнені в збереженні вашої продукції, та мінімізувати втрати.
 • Оптимальні розміри: Коробки для пляшок мають різні розміри, включаючи готові коробки для 6 пляшок. Це дозволяє підібрати оптимальний розмір під ваш продукт, що зменшує потребу у пакувальних матеріалах та знижує витрати. Картонні коробки для 6 пляшок мають зручні ручки, що полегшує їх перенесення та складання на палети. Таке упаковування спрощує логістичні процеси, та заощаджує час при завантаженні / розвантаженні вантажів.
 • Економія часу і коштів: Закупівля готових коробок для пляшок оптом дозволяє зекономити час і кошти. Вам не потрібно займатися самостійним виготовленням коробок або купувати пакування вроздріб. Готові коробки вже мають оптимальні розміри та спеціальні відсіки для тари, що спрощує процес упакування та гарантує надійний захист.

Найчастіше на ринку зустрічається пакування двох видів:

Коробки для бутылок оптом

 • Одиничні коробки для транспортування пляшок: Такі коробки розроблені з урахуванням особливостей і форм. Вони забезпечують додатковий захист і стійкість, що дозволяє запобігати випадковим пошкодженням під час переміщення вантажу. Зазвичай такі коробки є атрибутом товарів середнього і вищого класу.
 • Картонні коробки для чотирьох — шести пляшок: Цей популярний варіант призначений спеціально для транспортування відразу декількох пляшок. Вони зазвичай виготовлені з міцного картонного матеріалу, переважно, коричневого кольору і мають оптимальні розміри, розраховані на стандартну тару. Однак під замовлення можливе виготовлення ящичків з інших типів картону, нанесення логотипів, принтів та інші варіанти кастомізації пакування.

Як обрати?

 • Розмір і місткість: При замовленні коробок для пляшок гуртом враховуйте розміри пляшок, які ви плануєте транспортувати або зберігати. Зверніть увагу на кількість пляшок, яку може вмістити кожна коробка, і її внутрішні габарити.
 • Якість матеріалу: Переконайтеся, що коробки виготовлені з якісного картону, який не рветься під вагою вмісту. Такий матеріал забезпечує непоганий захист від ударів і зіткнень під час транспортування. Деякі види картону за своїми характеристиками практично не поступаються пластику.
 • Наявність амортизуючих матеріалів: коробки для пляшок повинні бути виготовлені з матеріалів, які можуть поглинати удари та вібрації. Це допоможе захистити вміст від пошкоджень під час транспортування.
 • Можливість замовлення гуртом: Якщо вам потрібна велика кількість коробок для пляшок, зверніться до виробника для замовлення гуртом. Це може зекономити ваші кошти та забезпечити своєчасне постачання упакувальних матеріалів.

Чому boxes.in.ua?

Ми займаємося виробництвом картонного пакування високої якості вже багато років, і пропонуємо його за доступною ціною. Ми розуміємо, наскільки важливим є пакування для покупця.

Підсумок

Коробки для пляшок — це невіддільна частина сфери виробництва та продажу напоїв. Вони забезпечують надійне пакування та захист під час транспортування та зберігання. Коробки для 6 пляшок є оптимальним вибором для економічного упакування, що також дозволяє спростити логістичні процеси.

Якщо ви займаєтеся продажем вина, пива або інших напоїв, вам обов'язково потрібно купити коробки для безпечного транспортування. Підберіть оптимальні розміри й типи пакування залежно від вашого продукту, та потреб бізнесу. Надійне пакування — це запорука збереження вашої продукції, та шлях до задоволених клієнтів.

Пишаємось відгуками ❤️

5.0

Vladyslava Yarmoshenko

Очень довольна коробочкой. Качество замечательное, картинка тоже хорошая, все качественное! Сделали очень быстро, за что я безумно благодарна! Буду обращаться еще! Все супер!

Більше відгуків
5.0

Натали Гляненко

Спасибо большое!!!❤️ Сделали все лучшим образом, очень выручили и подсказали как лучше☺️ Будет повод, обязательно ещё буду обращаться! Самые лучшие!☺️

Більше відгуків

Часті запитання та відповіді

Які типи картонних коробок ви виробляєте?
Ми виробляємо різні типи картонних коробок — прямокутні, кубики, поштові, широкоформатні, круглі капелюшні та інші. Також можемо пристосувати коробки відповідно до специфічних потреб клієнтів.
Чи виготовляєте ви самозбірні коробки?
Ні, не виготовляємо. Але можемо запропонувати широкий спектр вже готових та зібраних пакувальних рішень.
Які розміри картонних коробок доступні?
Можемо виготовляти картонні коробочки різних розмірів — від маленьких для дрібних предметів, до великих коробок для габаритних вантажів.
Чи можна надрукувати логотип або іншу інформацію на картонних коробках?
Так, ми можемо надрукувати логотип, назву компанії, будь-який малюнок або іншу інформацію. Використовуємо шовкотрафаретний, офсетний або цифровий друк (залежно від запиту), щоб забезпечити якісний принт на наших виробах.
Які матеріали ви використовуєте?
Сотні видів ламінованого та крафтового картону, натуральні та частково синтетичні тканини та різноманітні декоративні елементи.
Корпус коробочок на 100% складається з екологічно чистої сировини. Можемо додати додаткові матеріали або аксесуари, в залежності від ваших потреб. Це можуть бути ручки, вставки з піни чи картону, віконця, пластикові тримачі тощо.
Який мінімальний обсяг замовлення?
Ми розуміємо, що персональні та бізнес потреби можуть варіюватися, тому ми намагаємося задовольнити навіть невеликі замовлення. Зазвичай, мінімальна кількість залежить від розміру та складності виробу, і ми готові обговорити це питання із вами індивідуально. Гуртові замовлення від 50 шт і більше.
Чи можливо зробити тестовий зразок коробки для нашого замовлення?
Наша компанія виготовляє пакування від 50 шт, однак, за потреби, ми можемо запропонувати виготовити тестовий зразок коробки в єдиному екземплярі. Вартість такого зразку розраховується індивідуально, та є дещо вищою ніж при виробництві партії через технологічні аспекти. Тестовий зразок не підлягає поверненню, та не враховується при серійному виробництві. Будь ласка, враховуйте це.
Узгодивши всі деталі остаточного продукту ми можемо перейти до виробництва потрібної кількості коробок.
Якщо ви хочете переконатися в якості нашої продукції, ви можете завітати до нас в офіс, та оглянути готові зразки наших виробів. Також, тут можна одразу обговорити всі деталі з менеджером — узгодити матеріали, дизайн, та безпосередньо оформити замовлення.
Чи можна виготовити 100 коробок за два-три дні, та від чого залежить термін виготовлення коробок?
Якщо ви маєте термінове замовлення, ми зможемо виконати його в стислі терміни, але потрібно повідомити нас про це телефоном або через електронну пошту та узгодити це з менеджерами.
Якщо технічно це можливо, ми зможемо виготовити ваші коробки протягом трьох днів після затвердження. Зазначимо, що стандартний термін виконання замовлення становить 10-14 робочих днів після затвердження. Цей період залежить від кількості коробок, їх розміру, складності конструкції, необхідних додаткових робіт та інших факторів. Більш точну оцінку термінів виготовлення, зазвичай, надаємо при обговоренні деталей вашого замовлення.
Ми завжди готові допомогти та порадити, якщо виникнуть якісь труднощі із замовленням. Важливо пам'ятати, що замовлення вважається затвердженим лише після того, як всі макети для друку, розміри коробки затверджені та здійснена передплата.
Якщо маєте будь-які питання або потребуєте додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів.
Я хочу зробити безготівковий розрахунок за замовлення. Які документи ви мені надаєте?
Якщо ви оплачуєте замовлення від імені юридичної особи, вам потрібно буде надати нам реєстраційні дані майбутнього платника, і ми надішлемо вам рахунок без ПДВ разом з накладною на відвантаження товару. Своєю чергою, ми також надамо вам документи, що стосуються особи, від якої буде виставлено рахунок.
Чи можлива доставка в інше місто? Які терміни доставки, мінімальне замовлення та вартість транспортування?
Так, працюємо по всій Україні. Наша компанія базується в Києві, але ми здійснюємо доставку поштовими службами. Вартість перевезення не включена у вартість коробок, та залежить від поточних тарифів обраного перевізника. Зокрема "Нова Пошта" чи "Інтайм".
Коробки ми упаковуємо в плівку та гофрокартон, щоб забезпечити максимальний захист під час транспортування. Зазвичай, доставка до великих міст займає один день, а до малих та середніх міст — до п'яти днів.
Ми можемо відправити ваше замовлення навіть від однієї коробки, а вартість доставки буде відповідати тарифам кур'єрської служби.
У середньому, вартість перевезення однієї невеликої коробки становить 80 грн, а при відправленні великого тиражу — до 2000 грн.
Для великих замовлень ми пропонуємо спеціальну систему лояльності. Не турбуйтеся, ми знайдемо найбільш зручний, та доступний спосіб транспортування, щоб ви отримали ваші красиві коробки вчасно та за помірну ціну!